آخرین وضعیت موکب ایران در بازی های آسیایی

[ad_1]

کمیته ملی المپیک از نمایندگان کمیسیون دو و میدانی دعوت می کند تا از بین سه مدل لباس های ایران در بازی های آسیایی و کشورهای اسلامی را انتخاب کنند.

کیگاووس سعید در گفت وگو با ایسنا، درباره کنار گذاشتن لباس کاروان ایران برای حضور در بازی های آسیایی و بازی های قونیه کشورهای اسلامی، گفت: پس از جلسه ای که با تولیدکنندگان داخلی داشتیم، نمونه های خود را ارسال کردند. کارگروه فنی تشکیل شد و کیفیت محصولات به عنوان اولویت ما ارزیابی شد. ما سه مدل را انتخاب کرده ایم و اوایل هفته آینده جلسه دیگری برگزار خواهیم کرد. در این جلسه با نمایندگان کمیسیون ورزشکاران تماس می گیریم و نظر آنها را می گیریم و در نهایت تصمیم می گیریم. همچنین ایده بهترین ستاد ورزشی را می گیریم و در نهایت لباس را سفارش می دهیم.

در پاسخ به این سوال که رنگ و طرح لباس چیست؟ در حال حاضر در حال مشاوره در مورد کیفیت تجهیزات هستیم. هنوز تصمیم نهایی در مورد یکسان یا متفاوت بودن لباس کاروان در دو کشور آسیایی و اسلامی نگرفته ایم.

سعیدی در پیش بینی قیمت پوشاک تاکید کرد: حدود 30 میلیارد تومان خواهد بود. ما 1500 جعبه بازی کامل شامل 12 تا 14 قلم سفارش می دهیم.

دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت:

سید درباره میزان ارز مورد نیاز بازی های آسیایی و کشورهای اسلامی گفت: 3 میلیون یورو (2 میلیون برای بازی های آسیایی و یک میلیون برای بازی های کشورهای اسلامی) نیاز داریم. با کمک دولت و نظام برنامه ریزی و بودجه منابع در اختیار ماست و با بانک مرکزی مکاتبه کرده ایم تا مجوز شروع تدارکات را بدهد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.