ارائه 400000 ساعت مشاوره از طریق 1480 / اختلالات اضطرابی و مشکلات ارتباطی شایع ترین دلیل تماس است

[ad_1]

مدیرکل مشاوره و امور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور سال گذشته از ارائه 400 هزار ساعت مشاوره از طریق خط تلفن 1480 خبر داد و گفت: اختلالات اضطرابی و خلقی، مشکلات ارتباطی، خانوادگی و موقعیتی شایع ترین علت ها هستند. در حال تماس گرفتن است.

بهزاد وحیدنیا در گفت وگو با ایسنا وی با اشاره به ارقام تماس گیرندگان با شماره تلفن 1400 تا 1480، گفت: در سال گذشته یک میلیون و 400 هزار تماس با این شماره صورت گرفته که 400 هزار ساعت مشاوره ارائه کرده است.

در نوع درخواست ها تفاوت معنی داری وجود نداشت، اما به گفته وی تعداد تماس ها با خط تلفن 1480 نسبت به سال 99 تا حدودی تعدیل شده است: اگرچه تعداد تماس ها همچنان نسبت به قبل از شیوع ویروس کرونا بیشتر بود، اما الگوی تماس ها نبود. بسیار متفاوت است

مدیرکل مشاوره و امور روانشناختی سازمان بهزیستی در پاسخ به این سوال که مکرر با چه موضوعاتی تماس گرفته شده است؟ گزارش: بیشتر ارتباطات به مشکلات و اختلالات اختصاص دارد. در زمینه مشکلات، بیشتر تماس ها و سوالات مربوط به مشکلات خانوادگی و شخصی است. همچنین بیشترین تعاملات در زمینه اختلالات مربوط به افسردگی، اضطراب و مشکلات روانی تماس گیرنده یا اعضای خانواده است.

به گفته مدیرکل مشاوره و امور روانشناختی سازمان بهزیستی، اختلالات، اختلالات اضطرابی و خلقی و همچنین مسائلی مانند مشکلات ارتباطی، خانواده و موقعیت از شایع ترین علل تماس بوده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.