بازیکنان والیبال ساحلی تلاش می کنند تا در بازی های المپیک برنده یک مرحله شوند

[ad_1]

سرمربی تیم ملی والیبال ساحلی ناشنوایان گفت: هدف ما صعود به جمع هشت تیم برتر و راهیابی به المپیک است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا اعزامی به برزیل، تیم ایران در مسابقات 17 تیمی والیبال ساحلی کاسیاس دوسول برزیل تاکنون موفق به شکست تیم های آلمان و استونی شده است. از ساعت 13:30 به وقت محلی با تیم ژاپن مسابقه می دهیم تا به 8 تیم برسیم.

وی در ارزیابی وضعیت تیم ایران گفت: با برگزاری یک بازی هر روز بازیکنان فشار زیادی ندارند و بعد از مرحله ابتدایی 2 روز استراحت داریم که فرصت بسیار خوبی است. آماده سازی ورزشکاران برای المپیک.»

سرمربی تیم ملی والیبال ساحلی افزود: بازیکنان با توجه به اینکه 3 جلسه تمرینی قبل از شروع مسابقات در کاسیوس دوسول برگزار شد و وضعیت هر دو بازیکن رضایت بخش است، وضعیت خوبی دارند.

الهامی افزود: تیم ایران در دوره قبلی والیبال ساحلی در المپیک نتایج خوبی کسب نکرده بود اما این دوره با پیشرفت بهتر بازیکنان نسبت به دوره قبل آمادگی بهتری داشت و تمرکز ما کسب نتیجه بهتر است. المپیک برزیل.”

وی خاطرنشان کرد: در این مدت اکثر کشورها با دو تیم به رقابت می پردازند که این برای آنها یک نکته مثبت است اما بازیکنان ما نیز تلاش می کنند رقابت خوبی را برای کسب بهترین نتیجه به نمایش بگذارند.

الهامی یکی از مشکلات این دوره را برگزاری مسابقات داخل سالن عنوان و بیان کرد: با توجه به برودت هوا و بارندگی مداوم، مسابقات والیبال ساحلی در داخل سالن برگزار شد که کیفیت بازی ها را تحت تاثیر قرار داد. باید در موقعیتی باشد که بتواند مسابقات فضای باز را میزبانی کند.

وی خاطرنشان کرد: جمهوری چک، آلمان، ایتالیا و اوکراین رقبای اصلی ما هستند و با آنالیز ویدیوهای بازی های آنها برای دیدارهای حساس آینده آماده هستیم.

الهام بخش این سوال که چقدر برای موفقیت روی صحنه مطمئن هستید؟ وی افزود: هر دو بازیکن ما در والیبال ساحلی فوق العاده هستند، اما تا زمانی که حریفان بعدی ایران را شناسایی نکنیم، پیش بینی سخت است اما در این فصل بهترین شرایط را داریم و امیدواریم والیبالیست های ساحلی کشورمان غافلگیر شوند.

وی در پایان از احتمال میزبانی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی آسیا به فدراسیون آسیا خبر داد و گفت: در صورت موافقت فدراسیون آسیا، تصمیم داریم امسال مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی آسیا را در ایران برگزار کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.