«باغار مزار لطفی» بهترین مکان فرهنگی و هنری کشور شد/ استاد لطفی همیشه جاری است

[ad_1]

ایسنا/ کلستان نماینده مردم گرگون و آک کالا در جلسه شورای اسلامی گفت: راه اندازی و تکمیل باغ «محمدرضا لطفی» به یک پاتوق بزرگ فرهنگی و هنری در کشور تبدیل می شود.

کلام رضا مونته سوری شامگاه چهارشنبه در هشتمین یادواره استاد شهیر موسیقی ایران محمدرضا لطفی علی در تالار فخر آزاد گورخانی گفت: برگزاری چنین یادواره هایی یادآوری است.

وی با اشاره به تواضع و فروتنی استاد لطفی خاطرنشان کرد: استاد لطفی مانند آب موشک نبود، همیشه جریان ایجاد می کرد به همین دلیل آثارش همچنان زنده و سرزنده است.

نماینده مردم گرگون و آک کالا در مجلس شورای اسلامی مرحوم استاد لطفی با بیان اینکه همیشه در حال رشد بود، گفت: آثار موسیقایی به جا مانده از این هنرمند فقید سرود ذات ایشان بود در حالی که روح استاد لدفی به حرکت در آمد. از قفس دنیا اما نام و یادش همیشه زنده است.

مونته سوری، محمدرضا با یادآوری اینکه با احداث و تکمیل باغ لودفی می توان به یک پاتوق بزرگ فرهنگی و هنری در کشور تبدیل شد، یادآور شد: در تحقق این مهم پیشگام خواهم بود و 10 میلیارد ریال کمک خواهم کرد که تبدیل به یک پاتوق بزرگ می شوم. محقق “نشانه لطف” من دست از تلاش بر نمی دارم.
انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.