بحث اشتغال برای همه خانواده های ایثارگر و ایثارگر یک مسئله جدی است

[ad_1]

بحث اشتغال برای همه خانواده های ایثارگر و ایثارگر یک مسئله جدی است

ایسنا/ هرمزگان معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد تیاجی کشور گفت: بحث اشتغال برای همه خانواده های ایثارگر و ایثارگر یک موضوع جدی است و استانداران باید در این زمینه فعالانه عمل کنند.

امیرحسین قصید الهاشمی عصر امروز (14 اردیبهشت) در جلسه شورای هماهنگی و نظارت بر ترویج فرهنگ ایثار و ایثار هارمسکن گفت: من در حال تغییر شرایط هستم.
وی گفت: دستگاه های حاکمیتی در استان ها برای ترویج هر چه بیشتر فرهنگ ایثار و شهادت نیاز به هماهنگی و همکاری شورای نظارت دارند. کار جابجایی به پایان رسیده است اما هنوز 200 نفر باقی مانده اند. تا پایان سال آنها کسانی را که قرار بود متفکران اصلی باشند، رها کرده اند، بنابراین تا پایان سال هیچ بی خانمانی وجود نخواهد داشت که خود را قربانی کنند.
رئیس امانت شهدای کشور افزود: 119 گلزار شهید در استان داریم که 1187 گلزار آن قبرستان است که در سفر استانی گلزارهای کمی تصویب شد که برای کمک ایجاد شد که لازم است مساعدت شود. در هارموسکن با همکاری فرماندار.
قاصی زاده ادامه داد: بزرگترین مرکز فرهنگی هر شهری باید گلزار شهدای آن شهر و مرکز توسعه فرهنگ دینی هر شهر باشد و به صورت داوطلبانه افرادی به نام کادم الشهدا را جذب کرده ایم. توسعه برنامه ریزی شده
به گفته وی برای رقم اصلی ایثار و شهادت هر استان فیلمی در سطح الف می سازیم که 30 درصد بودجه را پوشش می دهد و در بودجه امسال تصمیم گرفتیم. 10 درصد بودجه باید در حوزه ایثار باشد. شهادت بیشتر باید تحت مدیریت همان شورای ایثار و ارتقاء پرداخت شود.
معاون رئیس جمهور در ادامه گفت: ساخت باغ موزه نیز از محل این اعتبارات قابل انجام است.
قاضی جید هاشمی با اشاره به ظرفیت های ایثارگری و توانمندی در به کارگیری خانواده های ایثارگر، از استاندار خواست تا از افراد قانونمند در قالب های مختلف هرمسکن استفاده کند.
وی در ادامه بیان کرد: بحث اشتغال برای همه خانواده هایی که از خودگذشتگی و فداکاری کرده اند یک موضوع جدی است و استانداران باید در این زمینه فعال باشند.
معاون رئیس جمهور در بخشی دیگر از سخنان خود به ساخت مجتمع های ایثارگری در مراکز استان ها اشاره کرد و گفت: در بندرعباس در حال تکمیل این مجتمع ها هستیم. همچنین از منطقه آزاد قشم می خواهیم که قشم را در رسیدن به این مهم یاری کند.
کاسی ساده هاشمی گفت: در کشمیر با مشارکت مدنی کشمیری اردوگاه بزرگی ایجاد می کنیم، نیازمند حمایت استاندار هستیم تا زمین و ساخت و ساز در اختیار ما قرار دهد تا بتوانیم برای خانواده هایی که سالانه یک میلیون سفر در سراسر کشور قربانی کرده اند، تامین کنیم. . شهدا از جمله کاشم و بندرعباس. این نیز یکی از مکان هایی است که مسافران می توانند به آنجا اعزام شوند.
وی افزود: بنیاد 1500 میلیارد دلار شهریه به دانشگاه های مختلف بدهکار است که به دنبال بازپرداخت این وام ها به دانشگاه ها هستیم. دانشگاه ها همچنان منجر به قطع همکاری شدند و ما از 1400 گذشتیم و به لطیف الصلاح پرداختیم. -هیلی، اما دوستان در مجلس به ما کمک کردند تا از بورس خارج شویم و این بدهی ها را پرداخت کنیم.
وی با اشاره به مشکلات بیمه تکمیلی دی، افزود: اکنون بیمه دی با وجود اینکه خدمات مطلوبی ارائه می دهد، بیش از 1000 میلیارد دامنه را از ما می خواهد که این درخواست ما از مراکز درمانی و بیمارستانی نیروهای مسلح و سازمان اجتماعی است. نیروهای امنیتی و مسلح باید به خدمت خود ادامه دهند.
معاون رئیس جمهور گفت: اکنون همه امور بنیاد به خوبی برنامه ریزی شده و به موقع است و برنامه ریزی و هدفمندی کامل شهری داریم و این به حقوق و دستمزد و ارزیابی عملکرد مرتبط است.
وی افزود: اینجا یکی از کانون های جنایت آمریکاست و ما باید نماد مقاومت را در بندرعباس دنبال و حمل کنیم و درگیری های زیادی با استعمار در این منطقه وجود دارد و باید در تاریخ و همچنین نمادی از این میدان ایجاد کنیم. در خودمان» گفت. کمک خواهیم کرد.
انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.