برترین تیم های رباتیک دانش آموزی معرفی شدند

[ad_1]

شانزدهمین دوره مسابقات ربوکاپ ایران 2022 با معرفی برترین تیم های دانش آموزی به کار خود پایان داد.

به گزارش ایسناشانزدهمین دوره مسابقات ربوکاپ 2022 از روز چهارشنبه 13 اردیبهشت ماه در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد آغاز شد و مراسم اختتامیه آن امروز جمعه 15 اردیبهشت ماه با حضور دکتر طهرانی رئیس دانشگاه آزاد برگزار شد. و وزیر آموزش و پرورش یوسف نوری.

این مراسم با معرفی تیم های برتر شانزدهمین دوره این مسابقات فنی پایان یافت. اطلاعیه های مهم عبارتند از:

بخش دانشجویی منتخب

لیگ ربات های صنعتی

تیم MRL از دانشگاه آزاد کاسوین در صدر این لیست قرار گرفت.

تیم های اول و سوم لیگ ربات های شبیه ساز دو بعدی به شرح زیر است:

مقام اول گروه “Yotion 2022” از چین

تیم پیروس ایران دوم شد

مقام سوم تیم پیاندالیس از چین

تیم MRL از دانشگاه آزاد موفق به کسب عنوان بهترین ارائه فنی در این بخش شد.

لیگ شبیه ساز شروع دو بعدی

مقام اول تیم AE

مقام دوم تیم کوروش

مقام سوم تیم رویایی

در این لیگ تیم Hates Today در ارائه فنی دوم شد و بهترین تیم جدید توسط تیم فونیکس و بهترین طراحی توسط تیم امپراتور بدست آمد.

بهترین انتخاب برای دانش آموزان

لیگ فوتبال دانشجویان

نکات مهم لیگ ربات های سبک وزن فوتبال به شرح زیر است:

تیم مدرسه علامه دباطبایی صدرنشین شد

مقام دوم برای تیم Farz2

مقام سوم به تیم ATRT رسید

در لیگ، شبیه ساز فوتبال

مقام اول در تیم X

مقام دوم در تیم سینا

مقام سوم به تیم F6 رسید

تیم PSYCHO برنده جایزه جانبی لیگ فوتبال وزن آزاد در فهرست بهترین حس تیمی شد.

لیگ روبات های فضایی دانشجویی

در این لیگ جایزه بهترین تیم فنی لیگ دسته دوم به تیم فردوسی به عنوان بهترین تیم فنی اهدا شد.

رتبه اول نگاه شماره

رتبه دوم برای تیم رفع اشکال

مقام سوم در تیم FRSA

تیم چین B جایزه آینده درخشان این لیگ را از آن خود کرد

در این لیگ از دسته اول تا رده سوم:

مقام اول به تیم ATRT رسید

مقام دوم در تیم AL Force

مقام سوم تیم شارپ

لیگ نسخه ی نمایشی

نکات مهم این لیگ در بخش چالش آزاد به شرح زیر است:

مقام اول در تیم RMC-Sport

Afra در تیم IoT در جایگاه دوم قرار گرفت

مقام سوم در تیم دمو سینا

نکات برجسته بخش کنفرانس نمایشی در این لیگ عبارتند از:

سرپرست تیم ربات آفتاب

مقام دوم در تیم ریموند

امام صادق در این تیم سوم شد

در بخش سوپر تیمی، تیمی متشکل از نگر ولی، فاتح محیا کاسمیرات، آرمان آزادون، آنیتا محمد میرزایی و ستایش حمیدی در صدر لیگ دمو قرار گرفتند.

جایزه بهترین تیم فنی دمو لیگ به تیمی که درسا کاسمی، طاها علمی، پران شاتکدار و علیرضا زارع در آن حضور داشتند اهدا شد.

جامعه امداد دانشجویی

تیم پیشنام بابت عملکرد فوق العاده خود در لیگ جایزه گرفت.

مقام اول در تیم لیگ نجات خط تیم پیشنام

مقام دوم در این لیگ تیم BRT

بیشنا برنده جایزه بهترین عملکرد لیگ نجات جمعی و دانش مقام اول لیگ نجات جمعی را کسب کردند.

جایزه تیم دانش پرایم برای بهترین عملکرد لیگ شبیه سازی.

در لیگ ربات های شبیه ساز، Robowers مقام اول و دانش پرایم مقام دوم را کسب کردند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.