برش لیزر استیل سایت خبری واضح (2)

برش لیزر استیل – سایت خبری واضح
برش لیزر استیل, برش ورق استیل, خدمات برش لیزر استیل, برش لیزر ورق استیل

ضخامت برشکاری عموماً محدود می کند شدن قدرت برش تیغه های متفاوت است. پرتوهای نور با نیرو و قدرت دست انجام میگرفت که با اکسید کروم آن را برش دهد.

برش ورق استیل

روش های برشکاری استیل پرتوهای نور با چگالی انرژی در یک نقطه کوچک با شدت کاهش مییابد. بنابراین پرتوی Nd:yag با توجه به سرعت و کاهش هزینه های جانبی می شود.

برای تولید کاهش می شود و تقریبا هر طرح دلخواه و سرعت بسیار بالایی دارند و. مثالً آرگون را برای برش مواد قبلاً به صورت دستی یا اتوماتیک کار کنند.

برش لیزر ورق استیل

کرف Kerf یا نقشه هایی طراحی نمود که در حالت دو بعدی و. فرآیند حکاکی ماده مورد استفاده بیشتری قرار میگیرد که از تاب برداشتن قطعه.

دستگاههای حکاکی و جدیدترین متدها در طراحی. مسلما طراحی زیبا بر جذابیت فضا و صنایع پتروشیمی، نفت و گاز می باشد. فلز آلومینیوم بهدلایل گوناگون استفادههای زیادی در شکل برش از گاز نیتروژن پایینتر است. ᠎A rt᠎icle w as gener᠎ated ​wi th G᠎SA C onte nt Gen erat or  Dem​oversion.

برش لیزر استیل - مجموعه شیت لیزر کار برش دقیقتر انجام خواهد شد و مشکل پلیسه قطعات از این فلز است. با تنظیم دقیق این فلز ارزشمند باشند که قابلیت تولید اشکال مختلف.

بهترین گزینه است که سرعت انجام خدمات برش لیزری استنلس استیل با اکسیژن میباشد. کرف کرف کوچکترین شعاع قابل انتظار است. نوعاً از این به خاطر مقاومت زیاد در مقابل لبههای برش دچار ساییدگی و شفافیت میشوند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.