برش ورق آهنی و ورق گالوانیزه ایسنا

برش ورق آهنی و ورق گالوانیزه – ایسنا
برش لیزر آهن, سرویس ها برش لیزری ورق آهن, لیزر آهن, برش لیزر ورق آهن, برش آهن با لیزر, برش ورق آهن با لیزر

از همین منش مصرف متریال در ادامه برش های انبوه می تواند بالارفته و در ادامه تمام هزینه فعالیت را ارتقاء دهد.  Th is content w as written with G​SA C onte​nt᠎ G᠎en er ator DE᠎MO .

برش ورق آهن با لیزر

با همین وجود ، مصرف الکتریسیته عمده و هزینه تجهیزات جانبی نظیر فیلترهای گاز یا این که هوا می تواند از معایب همین رویه باشد. Post h᠎as been g᠎ener ated by GSA C​on​tent  Gen erator D em over sion.

در ادامه دستگاه های لیزر غیر فلزات با اعتنا به متریال هدف برش معولاً از تیوب لیزر با اقتدار ذیل که دستکم آن 100 وات به کارگیری می شود.

برش آهن با لیزر

به طور کلی ، هرچه ورق فولاد ضخیم خیس باشد ، اقتدار بیشتری اضطراری هست و شتاب برش مناسب تا حد متعددی به وسیله نسبت ضخامت به اقتدار انتخاب می شود .

از آن جایی که مخرج کسر با همین کار، ریز خیس می شود، شدت لیزر در ادامه همین فرکول عمده خواهد شد.  Post h as been g en᠎erated by GSA C​onte​nt Generat or D emover sion !

به جهت برش لیزر فلزات معمولاً از گازهای کمکی به کارگیری لیزر آهن می شود . گاز کمکی در ادامه برش لیزر آهن O2 و در ادامه برش لیزر استیل ، آلومینیوم و برنج N2 می باشد .

همینطور همین کمپانی به پشتونه اتومبیل آلات و تجهیزات روز جهان توانسته هست برش لیزر آهن تا 25 میل، برش لیزر استیل تا 20 میل، برش لیزر آلومینیوم تا 16 میل، برش لیزر برنج تا 8 میل و برش لیزر مس تا 5 میل را با بالاترین میزان مرغوب بودن اراِئه نماید.

برش لیزر آهن

دستگاه های برش لیزر با امداد نیتروژن می توانند آلومینیوم و فولاد ضد زنگ را با گنجایش های تقریبا بالا و با اتمام حاشیه های با میزان مرغوب بودن ، صورت دهند .

برش لیزر ورق آهن

 Th is  data h᠎as be᠎en c᠎reat ed with the he lp of G SA C᠎ontent᠎ Generator Demov ersion .

در ادامه برش همین گونه ورق ها عمده از برش هوا گاز یا این که پلاسما به کارگیری می شود که میزان مرغوب بودن برش با آن ها قابل مقایسه با برش لیزر نمی باشد.

خدمات برش لیزری ورق آهن

یک دستگاه لیزر به مراد برش مواد مازاد و صورت دادن قطعه فعالیت به یک طرح یگانه ، یک جریان متمرکز از فوتونها را به یک حوزه‌ ظریف از قطعه فعالیت شلیک می نماید همین دستگاه ها در ادامه برش اشکال ورق های فولادی و استیل کارآمد میباشند .

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.