جاده ثلاث یک طرفه / تردد بیشتر در محورهای حراس و تهران – کم

[ad_1]

معاون اجتماعی و فرهنگی پلیس راهور گفت: تراکم شدید ترافیکی در محورهای تهران – کم، ثلاث و حرس وجود دارد.

سرهنگ عین الله جهانی در گفت وگو با ایسنا وی در اولین روز از تعطیلات عید سعید فطر درباره وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: تا اطلاع ثانوی در حال حاضر تردد در محور ثلاث از شمال به جنوب برقرار است و تردد در این محور یک طرفه است. . جنوب-شمال. در این مسیر ترافیک سبک و ثابت است و فقط نیم مایل بین چهارراه شهرستانک و پیچ سرهنگ بین پل جنگله و ضیاء بیشه فاصله دارد.

وی افزود: ترافیک تا پایان مسیر بین بزرگراه تهران – شمال تا تونل هجدهم سنگین گزارش شده است. در مسیر جنوب به شمال محور حرس در محدوده مشاء و حدفاصل لاشم تا آبی اسک نیز وضعیتی مشابه گزارش شده است که در برخی مناطق ترافیک سنگین و نیمه سنگین است. در محور فیروزکوه و محور قزوین – رشت ازدحام ترافیکی گزارش نشده است.

معاون اجتماعی و فرهنگ حمل و نقل پلیس راهور افزود: بر اساس گزارشات ترافیکی دریافتی در باجه های عوارضی، فرودگاه امام خمینی (ره) و شهرک صنعتی شمس ابوت در آزادراه تهران-کم، بزرگی اما گزارش شده است. مشکلات ترافیکی خاصی در سایر نقاط کشور گزارش شده است.

ادامه مطلب:

پلیس را برای سفرهای عید فطر آماده کنید

از اضطرار و شتاب در هنگام رانندگی رنج می برند

جهانی در خصوص وضعیت جوی جاده های کشور گفت: در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، کلاستان، خراسان شمالی و خراسان رسوی بارش باران گزارش شده است، لذا رانندگان موظفند با طول صحیح و سرعت مطمئنه تردد کنند. در این محورها حرکت می کند.

وی با اعلام 120، قبل از حرکت با این شماره تماس گرفت و از آنان خواست وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را گزارش داده، سفر خود را برنامه ریزی کنند و بر اساس اطلاعات دریافتی مناسب ترین مسیر را انتخاب کنند. .

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.