دوری از آموزه های قرآنی عامل بسیاری از مشکلات در کشور است

[ad_1]

ایسنا/ جانجان نماینده مردم استان جانزان در مجلس خبرگان رهبری گفت: علت بسیاری از مشکلات در کشور انحراف از آموزه های قرآنی است.

حجت الاسلام والمسلمین محمد حاج ابوالقاسم طولابی شامگاه گذشته (15 اردیبهشت) در مراسم رونمایی از کتاب زیبای سنت و قرآن توسط فرهنگسرای امام خمینی (ره) خرمتره با بیان اینکه قرآن ما را به زندگی بهتر دعوت می کند، گفت: زندگی امن را فراهم می کند. مدل؛ بنابراین اگر زندگی بر اساس قرآن باشد، زندگی قوی و شکست ناپذیری را تجربه خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه بارزترین مصداق آن ازدواج های قرآنی است که خانواده ای مستحکم و مستحکم ایجاد می کند، ادامه داد: ازدواج هایی که بر اساس معیارها و معیارهای دیگر انجام می شود بسیار شکننده، لرزان و همیشه در خطر است.

حجت الاسلام و المسلمین طولابی با بیان اینکه اگر جامعه دیندارتر باشد و به معارف قرآن ایمان بیشتری داشته باشد خانواده قوی تری دارد و آمار طلاق بسیار کمتر است، گفت: ما جزو فرهنگ غربی هستیم. نفوذ بیشتر

وی با بیان اینکه اگر یک ساختار اقتصادی بر اساس آموزه های قرآنی ایجاد می شد، اقتصاد قوی و با ثبات به وجود می آمد، گفت: این نوع اقتصاد وابسته به دشمنان اسلام نیست، ضداقتصادی است که حضرت عالی توضیح داده اند. رهبر.”

نماینده مردم استان سنجان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه نظام سیاسی اسلامی یک نظام سیاسی قوی و با ثبات است، ادامه داد: این نظام ولایی است؛ این نظام ولایی است. ولایتی که به معنای دوستی و عشق است، عشق مبتنی بر احساس نیست، عشق مبتنی بر عقلانیت است.

وی با بیان اینکه تشکیلات اسلامی سازمانی است که امت و رهبری در آن پیوندی ناگسستنی دارند و هیچ چیز نمی تواند این سازمان را متزلزل کند، یادآور شد: با توجه به این موضوع، هر چه دشمنان قوی تر باشند، این رابطه قوی تر خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین طولابی با بیان اینکه دشمن تلاش می کرد تا از ولایت و مردم آن فاصله بگیرد و برای رسیدن به این مهم از انواع تاکتیک ها استفاده می کرد اما موفق نشد، گفت: دشمن نمی داند که یک سازمان مبتنی بر اسلام یک سیستم قوی. «و محکم.

وی با اشاره به اینکه وضعیت کشور رو به بهبودی است و ایران اسلامی در سال آینده وضعیت اقتصادی بهتری خواهد داشت، اظهار کرد: تقریباً 4 درصد پیش بینی می کنند، علیرغم همه صحبت ها و شایعات مبنی بر اینکه دشمن بیشتر و بیشتر روی اجاق گاز انجام می دهد. در سالهای بعد این عدد صفر بود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.