رسانه های ایران آمادگی ضعیف تیم ملی ایران برای جام جهانی را منعکس می کنند!

[ad_1]

رسانه های آمریکایی به عملکرد ضعیف تیم ملی ایران برای حضور در جام جهانی که در قطر برگزار می شود واکنش نشان داده اند.

در حالی که ژاپن و کره جنوبی با احتیاط آماده سازی خود را برای جام جهانی آغاز کرده اند، ایران نگران این است که تیم اول آسیا با وضعیت بدی به جام جهانی برود.

ایران با تیم های فوتبال انگلیس و آمریکا برای جام جهانی در ترکیب قرار دارد. اخیرا اخباری مبنی بر دیداری دوستانه تیم ملی ایران با نیوزلند و کانادا شنیده می شود اما چیزی تایید نشده که ایران تا قبل از این دیدار شرایط خوبی نخواهد داشت.

افسین کوتپی سرمربی سابق تیم ملی ایران به آسوشیتدپرس گفت: “به نظر می رسد برنامه خاصی وجود ندارد. زمان مهم است، اما این زمان بدون اتفاق خوبی برای ایران می گذرد. ​​بیشتر تیم ها بازی های دوستانه خود و ایران را ترتیب داده اند. فورا برای جام جهانی آماده است.

در داخل ایران به دلیل عدم اقدام فدراسیون انتقاداتی مطرح شده است. میرشاد مجید، رئیس موقت فدراسیون فوتبال گفت تا زمانی که جزئیات نهایی نشود، هیچ مسابقه ای اعلام نخواهد شد.

از آنجایی که این کشور تحت تحریم های بین المللی قرار دارد، جذب تیم به تهران یا رفتن به خارج از کشور برای ایران پیچیده تر از رقبای آسیایی اش خواهد بود.

قطب ادامه داد: من در دوران حضورم در تیم ملی ایران مانند قبل و بعد از خودم با چالش های زیادی از این دست مواجه شدم. این ناامید کننده است زیرا ایران نسل طلایی بازیکنان دارد و اگر بهترین حمایت و آمادگی را داشته باشند می توانند در جام جهانی عملکرد بهتری داشته باشند.

ایران کارلوس گوئررو جانشین قطب قبل از جام جهانی 2018 از ترکیه، لیتوانی، سیرالئون، الجزایر، تونس و ازبکستان دیدن کرد.

کره جنوبی که این بار در گروه H با پرتغال، اروگوئه و غنا همگروه است، در 2 ژوئن در سئول به مصاف برزیل می رود و چهار روز بعد با شیلی و 10 ژوئن با پاراگوئه دیدار می کند.

ژاپن که در گروه E با آلمان، اسپانیا و کاستاریکا یا نیوزلند همگروه است، در هفته اول ژوئن با برزیل و پاراگوئه دیدار خواهد کرد.

عربستان نیز از آسیا مجوز حضور در این مسابقات را دریافت کرده است و قطر به صورت خودکار میزبان این مسابقات خواهد بود.

استرالیا و امارات در مرحله پلی آف آسیا به مصاف یکدیگر خواهند رفت که پنجمین تیم از آمریکای جنوبی و یک تیم جواز حضور در جام جهانی را خواهند دید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.