مسافران تابستانی – ایسنا

[ad_1]

خبرهای زیادی از نیمکت نشینی برخی تیم های لیگ برتری شنیده می شود؛ از پرسپولیس و سیبوهان گرفته تا کوئستون فولاد.

به گزارش ایسنا، این روزنامه دنیای اقتصاد او نوشت: “اغلب مرسوم است که کادر فنی تیم های موفق و رتبه اول را حفظ کنیم.” اتفاقی که در فصل گذشته در لیگ برتر فوتبال ایران افتاد. یحیی کل محمدی، محرم نویدکیا و فرهت مجیدی روی نیمکت پرسپولیس، سپاهان و استقلال قرار گرفتند. اما، امسال اینطور نخواهد بود. در حال حاضر فقط جایگاه فرهت مجیدی قوی است. با این حال او با استقلال اولین شانس قهرمانی است و حتی در صورت از دست دادن این پست باز هم امکان جانشینی سرمربی این تیم برای کسی وجود ندارد. در اطراف نیمکت های دیگر اما شایعات زیادی وجود دارد.

یحیی گل محمدی

شش هفته پایانی لیگ برتر برای او بسیار مهم خواهد بود. یحیی از زمانی که روی نیمکت پرسپولیس بود هرگز وضعیتش را اینقدر لرزان ندیده بود. اگر پرسپولیس را برد به طور طبیعی به خدمتش ادامه می دهد اما اگر در لیگ هایی مثل آسیا، جام حذفی، سوپرجام شاهد قهرمانی پرسپولیس نباشیم، برای گل موگام سخت می شود. در مجموع نایب قهرمانی لیگ برتر فاجعه نیست، بلکه عملکرد یحیی در مسائلی مانند جذب نیرو و بهانه های بی پایان و بی توجهی عجیب او به جوانان هواداران است. در نتیجه، یکی از بزرگ ترین جابجایی های تابستان ممکن است مربوط به تیم جدید گلموگاماتی باشد.

محرم نویتکیا

داستان او تقریباً تمام شده است. شکست مقابل صباحان پرستاره در لیگ قهرمانان آسیا شانس بقای محرم را روی نیمکت طلا کاهش داده است. این ششمین جامی است که نویتکیا در دو سال اخیر در سپاه از دست داده است. محرم امسال چندین بار استعفا داد و یک بار هم به تیم بازگشت اما در پایان فصل دلیلی برای ادامه همکاری وجود نداشت. تنها سوال جالب این است که آیا نویتکیا کار در گروه دیگری را می پذیرد یا خیر؟ او در این دیدار از پوشیدن پیراهن تیم دیگری به جز سباهان در ایران خودداری کرد اما محل تمرین متفاوت بود.

جواد نکونام

او سال گذشته قهرمان جام حذفی فولاد شد. رز از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا. بنابراین جواد اکنون برند خوبی دارد و شاید مشتریان سخاوتمندی پیدا کند. شایعات حضور او روی نیمکت تیم ملی را نباید ساده انگاشت اما در لیگ برتر ممکن است پیشنهادهای جذابی به نکو بیاید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.